PostHeaderIcon RYBKI WE WRZEŚNIU

Przywitaliśmy nowy rok szkolny, jesteśmy już o rok starsi, z nowymi zabawkami i już RYBKAMI ! Rozpoczęliśmy od wspólnego stworzenia kodeksu przedszkolaka, pod którym każdy przypieczętował swój odcisk palca. Wspominaliśmy nasze wakacyjne podróże, opowiadaliśmy o różnych środkach transportu. Poznaliśmy ważne znaki drogowe i ich znaczenie oraz to, gdzie się znajdują. Obchodziliśmy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA, który uczciliśmy słodkimi upominkami. Słodko i przyjemnie :) Rozmawialiśmy o ważnych funkcjach naszego ciała. Pobudzaliśmy nasze zmysły i smakowaliśmy różne przysmaki. Przywitaliśmy PANIĄ JESIEŃ, która zagościła w naszym przedszkolu. Przedstawiła nam swoje dary i wspólnymi siłami odgadliśmy je wszystkie. Pierwszy miesiąc za nami, a zakończyliśmy DNIEM CHŁOPAKA i wszystkich naszych przystojniaków obdarowaliśmy niespodziankami, bo przecież musimy dbać o naszych Dżentelmenów. Poznaliśmy literkę O i ukoronowaliśmy dwie osoby, których imionka zaczynają się na literkę O. Dodatkowo utrwaliliśmy sobie cyferkę 1.Korzystaliśmy z pięknych chwil na świeżym powietrzu, na placu zabaw oraz w naszej ,,Bajdocji”.sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr dav dav dav sdr sdr sdr dav dav dav dav sdr sdr sdr dav dav dav dav sdr sdr dav dav sdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav davorzy Tworzyliśmy różne prace plastyczne, śpiewaliśmy różne piosenki i jesteśmy gotowi i ciekawi dalszych niespodzianek na następny miesiąc.

Komentarze są wyłączone.