PostHeaderIcon WRZESIEŃ U KRASNOLUDKÓW

Pierwsze tygodnie września poświęciliśmy na adaptację z nowym środowiskiem. Gdy tylko pogoda nam dopisywała wychodziliśmy na spacery i korzystaliśmy z tarasu. Rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa na drodze oraz znaków drogowych. Stworzyliśmy kontrakt dobrego zachowania przypieczętowany odciskiem dłoni. Zrealizowaliśmy temat dotyczący orientacji w schemacie własnego ciała. Świętowaliśmy dzień przedszkolaka połączony z pasowaniem. Tak wielkie święto nie mogło się odbyć bez tortu. Odwiedził nas specjalny gość Pani Jesień, która pokazała nam dary jesieni. Uczyliśmy się segregować według jednego i dwóch kryteriów. Mieliśmy także jednego solenizanta, któremu jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego. Obchodziliśmy dzień chłopaka, tradycyjne zaśpiewaliśmy sto lat i obdarowaliśmy chłopców upominkami. Nauczyliśmy się kilku piosenek, wierszy oraz zabaw paluszkowych. Kolejny miesiąc przed nami zapewne pełen atrakcji i nowych wrażeń.

Komentarze są wyłączone.