PostHeaderIcon POŻEGNANIE „MĄDRYCH SÓW” Z PRZEDSZKOLEM

Życie składa się z powitań i pożegnań. Niestety dla „Mądrych Sów” nadszedł czas pożegnania. Te wspólne 4 lata minęły nam bardzo szybko. Było wiele zabaw i nauki, mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te lata z uśmiechem na twarzy. Podczas naszego ostatniego wspólnego miesiąca dużo się działo. Odwiedziliśmy centrum parków w Stryszej Budzie. W takie upały konieczny był spacer na lody. Ostatniego dnia w przedszkolu było mnóstwo wrażeń. Dzieci pożegnały przedszkole jak zawsze pięknym występem. Otrzymały z rąk P. Dyrektor dyplomy wraz z książkami. Po uroczystości bawiliśmy się w Zgorzałym na „Mini Golfie” gdzie dzieci uczestniczyły w warsztatach roślinnych, bawiły się na polu golfowym i smażyły kiełbaski. Aby tradycji stało się zadość dzieci spały w przedszkolu a rano znowu pożegnały się z paniami i ruszyły w świat.

Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy. Ale przede wszystkim dziękuje wam drogie Dzieci – za codzienny uśmiech i radość, za entuzjazm i spontaniczność.

Życzymy wam wielu sukcesów w szkole. Idźcie nową drogą odważnie…

 

Komentarze są wyłączone.