PostHeaderIcon TYGRYSKI W MAJU

DSC01749 DSC01750 DSC01752 DSC01759 DSC01754DSC01760 DSC01762 DSC01768 DSC01776 DSC01791 DSC01769 DSC01793 DSC01783 DSC01782 DSC01779 DSC01802 DSC01800 DSC01797 DSC01795 dav dav DSC01799 dav dav dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav dav sdr dav dav DSC01738 davdav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav sdr dav dav sdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav davsdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr sdr sdr DSC01731 sdr dav dav dav dav sdr dav sdr sdr sdr dav dav sdr dav dav dav dav sdr dav dav dav dav sdr dav sdr sdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr sdr dav sdr sdr dav sdr dav dav sdr dav dav dav dav dav sdr dav dav dav davdav dav dav sdr dav dav DSC01735 dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav DSC01739 dav dav dav dav dav dav sdr dav dav dav DSC01740 dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav DSC01745 dav dav dav sdr sdr sdr dav dav dav dav dav DSC01746 sdr sdr dav sdr dav sdr dav dav dav dav dav dav dav dav DSC01748 dav dav dav dav dav davdav dav dav dav dav sdr dav dav dav sdr sdr sdr sdr dav dav sdr dav sdr sdr dav sdr dav sdr dav sdr sdr dav dav dav dav sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr sdr dav sdr dav sdr dav sdr sdr sdr sdr dav dav sdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav dav sdr sdr dav sdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr dav dav dav sdr sdr sdr sdr davdav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr sdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav davdav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr dav dav dav dav sdr dav dav sdr dav dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav dav sdr sdr sdr dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav dav sdr sdr dav dav dav dav dav dav davdav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr dav dav dav sdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr dav dav sdr dav dav dav sdr sdr dav dav dav dav dav dav dav dav sdr dav dav sdr sdr dav dav dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr sdr dav dav davdav dav dav dav dav dav dav dav dav dav sdr dav dav sdr sdr dav dav sdr sdr sdr dav dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav sdr dav dav sdr dav dav dav dav sdr dav sdr sdr dav sdr dav dav dav dav dav sdr dav sdr sdr sdr dav dav sdr dav dav dav dav sdr dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav davWakacje zbliżają się wielkimi krokami, zakończyliśmy miesiąc maj i rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec. Bliżej zapoznaliśmy się z naszym krajem. Poznaliśmy znaki szczególne takie jak herb, flaga i hymn Polski. Wraz z tymi wiadomościami zrobiliśmy piękne prace plastyczne. Poznaliśmy cyferkę 8, ćwiczyliśmy rączkę w pisowni tej cyferki po przez ćwiczenia grafomotoryczne ale też i pobawiliśmy się nożyczkami i rozwijaliśmy umiejętność wycinania, wprawialiśmy rączkę do nowych zadań. Wpadliśmy w wir muzyczny, graliśmy na różnych instrumentach, ale też stworzyliśmy swój własny. Mieliśmy okazje spróbować na większych instrumentach i poszaleć odrobinę przy mikrofonie. Odróżnialiśmy emocje, rozpoznawaliśmy swoje jak i kolegów. Wiemy co to strach i że duchy tak naprawdę są nie szkodliwe a to tylko dlatego ze pozamienialiśmy je w kolorowe stworki w swoich pracach plastycznych. Zawitał w przedszkolu teatrzyk pt. ,,Piraci i skarb pustyni”, była to bardzo pouczająca lekcja w formie zabawy i przedstawienia. Przygotowywaliśmy się na najważniejszy dzień w tym miesiącu, na Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji w pełni sił ćwiczyliśmy piosenki i wierszyki, a gdy nadszedł ten dzień zaprosiliśmy swoich rodziców i zaprezentowaliśmy im swoje talenty. Oczywiście nie zapomnieliśmy o prezentach niespodziance, które również przygotowaliśmy dla swoich rodziców. Impreza po imprezie, gdyż zaraz po dniu naszych kochanych rodziców świętowaliśmy swój własny dzień, Dzień Dziecka. Z tej okazji czekało na nas pełno atrakcji, była świetna muzyka, konkursy, zabawy, klaun, różnej wielkości bańki mydlane, słodkości i malowanie twarz. Ten dzień poświęciliśmy głównie na dobrej zabawie i na uśmiechu dzieci.. W tym miesiącu mieliśmy wspaniałych solenizantów, Olę i Dorotkę, którym jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, uśmiechu, radości i spełniania marzeń. Oczywiście nie zapomnijmy, że gdy tylko pokazało nam się słoneczko korzystaliśmy z niego i ze świeżego powietrza na liczne zabawy na dworzu jak i w naszej Bajdocji. Kulki nas świetnie rozpieszczały.

Komentarze są wyłączone.