Archiwum dla Luty, 2016

PostHeaderIcon FERIE W „BAJCE”

Podczas ferii zimowych w przedszkolu zostały zorganizowane dla dzieci różne atrakcje. Przedszkolaki bawiły się w dowolnych kącikach zainteresowań, kolorowały i tworzyły piękne obrazki. Uczestniczyły w zabawach ruchowych i zawodach sportowych. Wychodziliśmy, także na spacery, aby pozwiedzać okolice (oczywiście jeśli tylko pozwalała nam na to pogoda) Upiekliśmy również szarlotkę, która zniknęła w ekspresowym tempie. Dzieci tworzyły, także różne budowle i konstrukcje z PlayMais (chrupki), które następnie chętnie zjadały. Zwiedziliśmy, również kuchnie przedszkolną, aby zobaczyć gdzie są przygotowane nasze pyszne obiady. W ostatnim dniu ferii malowaliśmy na mleko różnobarwne tęcze i wzory.

PostHeaderIcon ZABAWA KARNAWAŁOWA

09.02 w przedszkolu odbył się bal przebierańców. Wszystkie przedszkolaki były przebrane za różne postacie, podczas naszego balu można było spotkać księżniczki z krainy lodu, wróżki, policjanta, boksera, pirata, piłkarza, smoka, biedronkę a nawet smerfa. Główną atrakcją balu były bańki różnej wielkości, które umilały nam czas i atmosferę podczas zabawy. Dzieci brały udział w konkursie na najładniejszy taniec i obowiązkowo wszyscy tancerze zostali obdarowani cukierkami. Zrobiliśmy też pociąg wędrujący po całym przedszkolu. Dzieci były bardzo uśmiechnięte i zadowolone.

PostHeaderIcon Styczeń w grupie Rybek

„Zima, zima, zima, pada, pada śnieg. Jadę, jadę w świat sankami…” Słowa piosenki trafnie opisują miesiąc styczeń w grupie Rybek. Styczeń był obfity w śnieg i wspaniałe emocje. Rybki zaprzyjaźniły się z zimą i niemal codziennie zjeżdżały na saneczkach z pobliskiej górki, rzucały śnieżkami, lepiły bałwanki, robiły na śniegu aniołki, karmiły ptaszki. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do zimowych atrakcji i zaopatrzenie ich w cieplutkie kombinezony i saneczki. Styczeń był też miesiącem przygotowań do bardzo szczególnego dnia – Dnia Babci i Dziadka. Rybki spisały się na medal i pięknie zaprezentowały się naszym Gościom. Nasi Goście również udowodnili, że potrafią się bawić chustą, przeciągać linę, rzucać celnie piłeczką do celu. Rybki rozwijały swoje umiejętności plastyczne, graficzne, muzyczne, językowe. Poznały nowe piosenki i wierszyki. Czekamy na kolejne białe, zimowe dni!

PostHeaderIcon Beating The Odds Towards Family Members Togetherness 5homework.com

Established a commence time and an finish time and adhere to it every working day.

The band has worked difficult to choreograph, apply and contend to make this Rose Bowl collection.

How To Get Your Young Children Prepared For University Less Difficult

Data entry get the job done has come to be so well-liked that a good deal of individuals imagine that it is that uncomplicated that anybody could do it. It is true that any person that has fundamental academic track record could do this activity but you will have to know all the qualifications to enter this sort of position. In browsing this write-up you will be enlighten a minor bit. If you still absence in the region in 1 of the qualification mentioned, give an extra effort to produce for a better preparation in making use of to these employment.

But for those past two yrs of high faculty a recurrent assumed was „I just can’t wait for school” for the reason that it was awful to be at faculty without the need of my childhood mates there too.

The slide tv program for me was usually synonymous with back again to university. The horror of beginning a further college yr was generally offset by the return of my beloved displays. Now, for the initial time in sixteen years, I don’t have to go again to college. I have mixed thoughts about that, but at minimum fall television is back again! Though everybody else is preparing to analyze for tests and sitting through lectures all day, I get to switch following-school homework with right after-get the job done tv viewing. And I couldn’t be much more excited about that.